Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Wolf ManRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0