Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
PianoRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0