Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
My KingRated ★ 4.0
29+1Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
StorksRated ★ 3.0