Movies
Ratings
372
Gone GirlRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0