Movies
Ratings
93
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0