Movies
Ratings
303
Still WalkingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
A Perfect MatchRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
About SchmidtRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5