Titles you rated
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5- CARRIE&SUPERKOLARated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.5
Bread Barbershop: The Bakerytown BaddiesRated ★ 3.0- City of DeliveryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Salyut 7Rated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5