Movies
Ratings
617
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
The SonRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5