Movies
Ratings
94
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
TedRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5