Movies
Ratings
555
The NunRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
I Kissed a GirlRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0