Movies
Ratings
148
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
DangalRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5