Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Fantasy BoysRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.0
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
Ninja Hattori-kunRated ★ 3.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0