Movies
Ratings
261
Don't Look UpRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5