Titles you rated
EuroTripRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0