Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0