Series
Ratings
77
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5