Movies
Ratings
1312
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 1.0- BackstageRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The In-LawsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
PetRated ★ 3.5
The CakemakerRated ★ 4.5
The Emperor's Naked Army Marches OnRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Sennan Asbestos DisasterRated ★ 4.5
WonderstruckRated ★ 3.5