Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5