Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0