Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 1.0
Takopii's Original SinRated ★ 0.5
High Card Season 2Rated ★ 0.5
High CardRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
EveRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
ERASEDRated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0