Titles you rated
Always HomeRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Dear My RoomRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My DemonRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Love, Take TwoRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.0
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 2.0
Business MarriageRated ★ 0.5