Movies
Ratings
38
WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0