Movies
Ratings
608
Captain MarvelRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0