Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0