Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
TranceRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.5