Movies
Ratings
54
Step UpRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0