Movies
Ratings
379
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
HatchingRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0