Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0