Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0