Series
Ratings
24
The DoubleRated ★ 5.0
The Legend of ShenLiRated ★ 5.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 5.0
The Castellan Belongs to MeRated ★ 5.0
Lost Track of TimeRated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 0.5
New Life BeginsRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 4.5- Legend of Mi YueRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0