Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 2.5
The AssassinRated ★ 1.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Seventh SonRated ★ 2.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0- Romantic AssassinRated ★ 0.5
Ong Bak 3Rated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
An Empress and the WarriorsRated ★ 2.5
Miss Gold DiggerRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 4.0
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 3.5