Titles you rated
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0