Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5