Movies
Ratings
540
UpRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Our Idiot BrotherRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.0
PhilomenaRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.5
Up for LoveRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Gridiron GangRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 4.0