Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.0