Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0