Movies
Ratings
689
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 0.5
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.0