Series
Ratings
189
I Need RomanceRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- Doenjanggungwa Nastojjangui GyeolhonjeonjaengRated ★ 5.0
HealerRated ★ 2.0- The Dirge SingerRated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 4.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 5.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 4.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Secret DoorRated ★ 3.0