Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
The PlayerRated ★ 5.0
End of WinterRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.0
Logan LuckyRated ★ 2.5
Wings of DesireRated ★ 4.5
Eternity and a DayRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Mission to MarsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
Glass GardenRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 4.0
The Family FangRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0