Series
Ratings
52
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0