Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0