Series
Ratings
203
AnotherRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Guilty CrownRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.5- Heaven's Memo PadRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 5.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 0.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Black ButlerRated ★ 0.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.0