Titles you rated
Way DownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0