Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0