Series
Ratings
26
Way Too Kawaii!Rated ★ 4.5
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
The Imperial CoronerRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Detective LRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0