Movies
Ratings
17
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0