Titles you rated
If Lucy FellRated ★ 2.5
NorthRated ★ 1.0
Just CauseRated ★ 1.0
Manny & LoRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.5
In Good CompanyRated ★ 3.0
The Perfect ScoreRated ★ 1.5
A Love Song for Bobby LongRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 1.5
The YardsRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 2.5
Waking Up in RenoRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 3.5
GringoRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.5