Titles you rated
- The MiddleRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5
MediumRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
The MiddleRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
American GodsRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0