Movies
Ratings
318
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0