Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
CircleRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0